Общественная организация "Центр раннего развития, поддержки грудного вскармливания, подготовки к беременности и родам "Мама, папа, я",

Тел.: (067) 710 85 04

Вернуться на главную страницу "Мама, папа, я" | Блог Клуба мамочек г. Ровно

Текущее время: Пт авг 17, 2018 7:19 am

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Правила форума


В связи со спамом все сообщения, даже от зарегистрированных пользователей, будут появляться на форуме с некоторой задержкой. Просим отнестись с пониманием.



Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 
Автор Сообщение
СообщениеДобавлено: Сб фев 26, 2011 6:22 pm 

Зарегистрирован: Вс май 09, 2010 8:03 pm
Сообщения: 3
В 2010 році виплата за першу дитину становила 12 тис 240 грн з першою разовою виплатою 4,8 тис грн. Тобто після разової виплати на картку кожного місяця "падало" по 620грн.
При виробленні бумаг на цю "велику" державну допомогу, в Соц.Захисті мені повідомили що після того як виплатиться уся сума держ.допомоги, тільки після цього подавати документи на допомогу від Соц.Захисту. (там вроді сума 130 грн./міс. на протязі трьох років).
Та чи так це? Одна мамочка мені повідомила що вона (і не тільки вона) отримує допомогу від Соц.Захисту паралельно Держ.допомозі. Тобто в місяць вона отримує 620 + 130 грн.
Розкажіть як правильно і хто по скільки повинен отримувати за дітей 2010 року народження.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб фев 26, 2011 8:07 pm 

Зарегистрирован: Ср май 26, 2010 10:26 pm
Сообщения: 97
Аліна, наскільки я зрозумів, Ви маєте на увазі допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
Цей вид допомоги регламентовано розділом IV Закону "Про державну допомогу сім'ям з дітьми".
Порядок призначення допомоги регламентовано Постановою КМУ "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми" від 27 грудня 2001 р. N 1751 (див. пункти 18-24).

Розмір допомоги

Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку надається у розмірі, що дорівнює різниці між прожитковим мінімумом, встановленим для працездатних осіб (до 01 квітня 2011 становить 941 грн.), та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців, але не менше 130 гривень.

Дата, з якої призначається допомога

У відповідності до п. 18 Постанови КМУ №1751 допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається з дня звернення за її призначенням, але не раніше ніж з дня, що настає після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами для непрацюючих осіб та осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, а для працюючих осіб - з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення.

Днем звернення за призначенням допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку вважається день прийняття органом праці та соціального захисту населення відповідної заяви з усіма необхідними документами.

Таким чином а ні Законом, а ні Постановою строк звернення та призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку не ставиться в залежність від дати призначення та строків отримання інших видів допомог.

Згідно пункту 43 Постанови №1751 документи, необхідні для призначення державної допомоги сім'ям з дітьми, розглядаються органом, що призначає і виплачує державну допомогу, протягом десяти днів з дня подання заяви. Про призначення державної допомоги сім'ям з дітьми чи про відмову в її призначенні із зазначенням причини відмови та порядку оскарження цього рішення орган, що призначає і виплачує зазначену допомогу, видає чи надсилає заявникові письмове повідомлення протягом п'яти днів після прийняття відповідного рішення.

Тому подавайте заяву та всі необхідні документи і чекайте 15 днів. У випадку відмови чи відсутності відповіді оскаржуйте до суду.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб фев 26, 2011 8:09 pm 

Зарегистрирован: Ср май 26, 2010 10:26 pm
Сообщения: 97
Щодо розміру допомоги при народжені дитини - див. тут.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Сб мар 05, 2011 4:26 pm 

Зарегистрирован: Вс май 09, 2010 8:03 pm
Сообщения: 3
Дуже дякую за цінну та змістовну інформацію!!
Якщо можна , то ще кілька запитаннь..
Скільки днів рахується відпустка у звязку з вагітністю та полгами? Чи це фіксована кількість днів, чи в різних організаціях по різному?
Чи вважається що документи подані в Соц.Захист, якщо вони подавалися для отримання Великої Держ.допомоги.
цитата - ""У відповідності до п. 18 Постанови КМУ №1751 допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається з дня звернення за її призначенням але не раніше ніж з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення."" - а якщо документи не подані до дня закінчення відпустки, то допомога - "пропала"?, її не начислять?


Вернуться к началу
 Профиль  
 
СообщениеДобавлено: Пн мар 07, 2011 1:05 am 

Зарегистрирован: Ср май 26, 2010 10:26 pm
Сообщения: 97
Алина писал(а):
Дуже дякую за цінну та змістовну інформацію!!
Якщо можна , то ще кілька запитаннь..
Скільки днів рахується відпустка у звязку з вагітністю та полгами? Чи це фіксована кількість днів, чи в різних організаціях по різному?
Чи вважається що документи подані в Соц.Захист, якщо вони подавалися для отримання Великої Держ.допомоги.
цитата - ""У відповідності до п. 18 Постанови КМУ №1751 допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається з дня звернення за її призначенням але не раніше ніж з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення."" - а якщо документи не подані до дня закінчення відпустки, то допомога - "пропала"?, її не начислять?


Алина, дякую за питання.
1. Тривалість відпустки у зв'язку з вагітністью і пологами всюду однакова:
1) до пологів - 70 календарних днів;
2) після пологів - 56 календарних днів (70 календарних днів - у разі народження двох і більше дітей та у разі ускладнення пологів), починаючи з дня пологів.

2. Це дві різні допомоги, різні заяви, окреме подання документів.

3. За допомогою "до трьох років" можете звертатись в будь-який час:
з дня настання відпустки по догляду за дитиною і .... до трьох років.
В Постанові саме так сформульовано тому, що ця відпустка триває до трьох років.


Вернуться к началу
 Профиль  
 
Показать сообщения за:  Поле сортировки  
Начать новую тему Ответить на тему  [ Сообщений: 5 ] 

Часовой пояс: UTC + 2 часа


Вы не можете начинать темы
Вы не можете отвечать на сообщения
Вы не можете редактировать свои сообщения
Вы не можете удалять свои сообщения
Вы не можете добавлять вложения

Найти:
Перейти:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Русская поддержка phpBB